Mekanik i Aviacioneve (Gjermani)

Publikuar: Shkurt 22, 2019 3:42 pm | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +38349796777

Mekanik i Aviacioneve (Gjermani)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Mekanik i Aviacioneve (Gjermani)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Përgatitja e komponentëve mekanike dhe hidraulike në vendin e ndërtimit
• Mekanika në pajisje instalon dhe bën komponente mekanike dhe hidraulike
• Ekzekutimi i testeve funksionale
• Dokumentimi i punës së kryer

Eksperiencat :
• Trajnimi i përfunduar si mekanik, ose mekanik i avionit ose i ngjashëm
• Pervoja e punes do te jete avantazh per secilin aplikues
• Gatishmëria për të zhvendosur punën
• Njohuri te mekanikes
• Njohja e gjuhes gjermane ose angleze do te jete avantazh gjithashtu

Vendi: Frankfurt, Gjermani.

Data e Skadimit: 21 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39