Menaxher&Agjent tregetar

Emri Kontaktues: LIBREX | Çmimi: 350€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045542457 | Data e Publikimit: 03.03.2018

Menaxher&Agjent tregetar

Kompania zvicerane “LIBREX” shpall konkurs per:

Menaxher &
30 Agjent/e Tregtar, për tërë territorin e Kosoves.

Kushtet :

– Aftesi të mira komunikimi
-Patent shoferi-kategoria B
-Te posedoj veture personale, shpenzimet mbulohen nga Kompania,
-Perparesi per te gjithe aplikuesit ne çifte
– Pagesat behen me standarte europiane,
-Kompania ofron pushime jashte vendit , si dhe udhetime seminarike të ndryshme neper Bote.
-Ngritje profesionale ne karrieren bisnesore

Te interesuarit duhet te dergojne CV-ne se bashku me nje foto ne E-mail: [email protected]
Viber: +37745542457

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 9 =