Menaxher&Agjent tregetar

Publikuar: Mars 3, 2018 1:07 am | Nga: LIBREX | Çmimi: 350 | Tel.: 045542457

Menaxher&Agjent tregetar

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kompania zvicerane “LIBREX” shpall konkurs per:

Menaxher &
30 Agjent/e Tregtar, për tërë territorin e Kosoves.

Kushtet :

– Aftesi të mira komunikimi
-Patent shoferi-kategoria B
-Te posedoj veture personale, shpenzimet mbulohen nga Kompania,
-Perparesi per te gjithe aplikuesit ne çifte
– Pagesat behen me standarte europiane,
-Kompania ofron pushime jashte vendit , si dhe udhetime seminarike të ndryshme neper Bote.
-Ngritje profesionale ne karrieren bisnesore

Te interesuarit duhet te dergojne CV-ne se bashku me nje foto ne E-mail: [email protected]
Viber: +37745542457

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39