Mercedes 230 E benz+gas

Publikuar: Shkurt 25, 2010 8:19 pm | Nga: Bujar | Çmimi: 1600 | Tel.: 044133432

Mercedes 230 E benz+gas Mercedes 230 E benz+gas Mercedes 230 E benz+gas Mercedes 230 E benz+gas

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes mercedes 123, 230 E, benzin + gas. ne gjendje te mire teknike, xhamat e pare elektronik, fellne me goma te mira. mbylllje qendrore me alarm dhe telekomand. kuke. bej nderrim me ndonje opel corsa apo te ngjasheme. 044 133 432

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39