Mercedes 230 E benz+gas

Emri Kontaktues: Bujar | Çmimi: 1600€ | Qyteti: Gjilan | Telefoni: 044133432 | Data e Publikimit: 25.02.2010

Mercedes 230 E benz+gas Mercedes 230 E benz+gas Mercedes 230 E benz+gas Mercedes 230 E benz+gas

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes mercedes 123, 230 E, benzin + gas. ne gjendje te mire teknike, xhamat e pare elektronik, fellne me goma te mira. mbylllje qendrore me alarm dhe telekomand. kuke. bej nderrim me ndonje opel corsa apo te ngjasheme. 044 133 432

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 8 =