Mercedes 250 Gd

Emri Kontaktues: Mentor | Çmimi: 5800€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +37744174577 | Data e Publikimit: 05.05.2014

Mercedes 250 Gd

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Xhip Mercedes 250 Gd me rexhistrim deri 14.06.2014 . I blere nga Kfori Qendra 2007 Prishtine dhe i prodhuar me dedikim per ushtri .Ne gjendje shume te mire teknike.Mob.ose Viber +37744174577

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 9 =