Mercedes 280 se 126 diesel

Emri Kontaktues: Faton | Çmimi: 1700€ | Qyteti: Vushtrri | Telefoni: 049394043 | Data e Publikimit: 29.10.2014

Mercedes 280 se 126 diesel Mercedes 280 se 126 diesel Mercedes 280 se 126 diesel Mercedes 280 se 126 diesel

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Mercedes Benz 280 SE 126 viti i prodhimit 82 diesel automatik i bardh 4 dyer eshte ne gjendje shum te rregullt ne motor ndezet leht me qels nuk ka nevoje te investohet ne motorr asnje cent motorri 2.5 me 5 cilindra regjistrimi i skaduar i qlajmruar denime ska tabelat i ka pas Ks te vjetra gjithashtu posedoj kontraten qe e kam ble veturen vetura ne librez eshte benzin motorrin diesel 2.5 me 5 cilindra 049 394 043 . [email protected] posta elektonike verejtje vetura i ka 2 gjamat e krisura te parin dhe brapa por mund te riparohen ne hyrje te prishtines auto gjama

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 2 =