Mercedes 280 se 126 diesel

Publikuar: Tetor 29, 2014 7:26 pm | Nga: Faton | Çmimi: 1700 | Tel.: 049394043

Mercedes 280 se 126 diesel Mercedes 280 se 126 diesel Mercedes 280 se 126 diesel Mercedes 280 se 126 diesel

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Mercedes Benz 280 SE 126 viti i prodhimit 82 diesel automatik i bardh 4 dyer eshte ne gjendje shum te rregullt ne motor ndezet leht me qels nuk ka nevoje te investohet ne motorr asnje cent motorri 2.5 me 5 cilindra regjistrimi i skaduar i qlajmruar denime ska tabelat i ka pas Ks te vjetra gjithashtu posedoj kontraten qe e kam ble veturen vetura ne librez eshte benzin motorrin diesel 2.5 me 5 cilindra 049 394 043 . [email protected] posta elektonike verejtje vetura i ka 2 gjamat e krisura te parin dhe brapa por mund te riparohen ne hyrje te prishtines auto gjama

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39