Mercedes c220

Publikuar: Nëntor 4, 2017 6:39 pm | Nga: Vullnet | Çmimi: 22000 | Tel.: 049813034

Mercedes c220 Mercedes c220 Mercedes c220 Mercedes c220

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Vetura është në gjendje të rregullt.
Ka regjistrim deri më: 06/2018
Viti i parë i regjistrimit është: 06/2013

Automatik/Tiptronik
Start/Stop
Economik/Sport
170 ps
125 Kw
Karrikat lekurë
Ngjyra Silver/Hirit
Klim automatike
Xhamat automatik
Panorama view-lart
Shpenzime minimale (mund te shihni edhe ne foto ekranin e makines, te kaluarat dhe shpenzimet)

Blerësit serioz mund të më kontojnë në këtë nr: +386 49 813 034 (i disponueshëm edhe në viber)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39