Mercedes c220

Emri Kontaktues: Vullnet | Çmimi: 22000€ | Qyteti: Mitrovicë | Telefoni: 049813034 | Data e Publikimit: 04.11.2017

Mercedes c220 Mercedes c220 Mercedes c220 Mercedes c220

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Vetura është në gjendje të rregullt.
Ka regjistrim deri më: 06/2018
Viti i parë i regjistrimit është: 06/2013

Automatik/Tiptronik
Start/Stop
Economik/Sport
170 ps
125 Kw
Karrikat lekurë
Ngjyra Silver/Hirit
Klim automatike
Xhamat automatik
Panorama view-lart
Shpenzime minimale (mund te shihni edhe ne foto ekranin e makines, te kaluarat dhe shpenzimet)

Blerësit serioz mund të më kontojnë në këtë nr: +386 49 813 034 (i disponueshëm edhe në viber)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 4 =