Mikrofon per Studio Rode NT 1

Publikuar: Gusht 23, 2017 12:19 pm | Nga: Ilire | Çmimi: 200 | Tel.: 045893360

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Rode Nt 1 Mikrofon , s`ka zhurm fare, inqizon pastert .
Lidhet me Audio kartel me Xlr Kabell .
Vjen me FIlter dhe Stallak ( shih Foto).
Cmimi 200eu

Asnje demtim, apo defekt apo grithe. Shume pak i perdorur.
Kontakt 045893360
Prishtine.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39