Mobilje perfekte dhe pak te perdorura per zyre

Publikuar: Shtator 1, 2014 12:26 pm | Nga: Erman | Tel.: 049-685-085

Mobilje perfekte dhe pak te perdorura per zyre Mobilje perfekte dhe pak te perdorura per zyre Mobilje perfekte dhe pak te perdorura per zyre Mobilje perfekte dhe pak te perdorura per zyre

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Te gjitha orendite jane ne gjendje perfekte:

1) Tavoline 220cm x 80cm (ule deri ne 6 persona) = 120€

2) Tavoline 240cm x 120cm (ule deri ne 6 persona) = 150€

3) Tavoline 220cm x 80cm + 6 ulese = 180€

4) Raft per libra/dokumente = 50€

5) 2 Fjoka levizese = 2 x 40€ = 80€

6) 1 Karrige levize = 20€

Zbritje nese te gjitha blihen se bashku.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39