MOLER 0.50 m²

Publikuar: Korrik 26, 2015 9:39 am | Nga: Afrim | Çmimi: 0.50 | Tel.: 044878728

MOLER 0.50 m² MOLER 0.50 m²

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofrojm sherbime te molerit:Ngjyrosje me polikolor ne mënyr profesionale pa pikur dyshemen apo mobilet tjera izolimi bëhet me foli mbules e cila mbron mobiljet dyshemen pa u pikur me polikolor nuk keni nevoj ti largoni mobilet sepse te gjitha ne I largojm po ashtu punojm :Fasada të ndryshme Knauf Llaqe Glet ngjyrosum dy dritare gilindera të banesave ngjyrosum radiatorat gypat e tyre bëjm riparimet e gletit etj. Na kontaktoni dhe do bindeni në sherbimet tona mir dhe lir vetëm te ne I gjeni ju mirpresim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39