MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K

Publikuar: Janar 7, 2019 5:20 pm | Nga: [email protected] | Çmimi: 6 | Tel.: +37745902025

MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K

Super oferta super qmime per gjith klientit
Per vitin 2019, marrim edhe kompenzime.

BEJM SUVATIMIN : T,brenshme dhe t,jashtme
1 MALLTER me maqin
2 LEPAK , rrjet
3 Fasad, Gled
4 dekor m,stiropol
5 dekor m, knauf
6 izolim stiropol
7 renovime. Etj.

BEJM : RENOVIME TE :
Ndertesav ,SHTEPIVE
lokalev ,garazhda
Restoranta ,villav. etj…

Punt kryhen me material
Dhe veq pun dore.

NUMRI PER KONTAKT :
TEL : 045 902 025
VIBER : +377 (45) 902 025
Tel : 044 235 530
VIBER : +383 (44)235 530

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39