MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI

Publikuar: Qershor 28, 2018 7:54 pm | Nga: MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI | Çmimi: 7 | Lagjja: Demovit | Tel.: +37745902025

MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI

MOLER GIPSER. VLLEZRIT ZENELI

Super oferta super qmime per gjith klientit
Per vitin 2019 .marrim edhe kompenzime.

BEJM SUVATIMIN : T,brenshme dhe t,jashtme

1 MALLTER
2 LEPAK , rrjet
3 Fasad, Gled
4 dekor m, stiropol
5 dekor m, KNAUF
6 izolim stiropol , etj

BEJM : RENOVIME TE :
Ndertesav ,SHTEPIVE
lokalev ,garazhda
Restoranta ,villav. etj…

Punt kryhen me material
Dhe veq pun dore.

NUMRI PER KONTAKT :
TEL : 045 902 025
VIBER : +377 (45) 902 025
Tel : 044 235 530
VIBER : +383 (44)235 530

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39