msh design

Publikuar: Prill 1, 2014 7:51 pm | Nga: mihanil | Tel.: 00355692578899

msh design msh design msh design msh design

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

MSH DESIGN
Studion dhe arredon ambiente banimi.
Me arkitekt mihanil shtylla diplomuar ne arkitekture ne itali.
Ofron:Seriozitet,profesionalizem mbeshtetur ne eksperience dhe Design ,Inovacion .
Raport harmonik midis dimensioneve dhe funksionalitetetit,
Personalizim i arredimit sipas menyres se jeteses

Mobilime 3d sipas rilevimeve ne shtepin tuaj
Projektime residenciale dhe industriale
Renderind 3d dhe vizatime teknike 2d

Msh design
Atj ku detaji ben ndryshimin

[email protected]
cel 0692578899

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39