Mundesi Punesimi

Emri Kontaktues: odi ody | Qyteti: Prishtinë

Mundesi Punesimi Mundesi Punesimi Mundesi Punesimi Mundesi Punesimi

KENI NEVOJE PER PUNE ?
FITIME TE LARTA DHE SHVILLIM TE SHPEJTE ?
Eja te shetitim ne boten e mrekullueshme te parfumeve .
Kerkohen persona per pune mbi 18 vjec
Shitje parfumesh dhe make up ne terren,dhe mundesia e krijimit te bisnesit tend
Me fitime 40-45% ne shitje te drejteperdrejta
Si dhe me shperblime mujore sipas shkalles bonuse 3% deri 21% qe arrin 400 euro ne muaj dhe ne vazhdim duke u rritur shperblimi .
Si arrihet kjo ?
Shume e thjeshte , na jepni pak nga koha juaj per tju prezantuar me punen qe bejme edhe ne ,duke jua shpjeguar me qarte.Pranohen te gjithe te interesuarit nga Shqiperia,Kosova,Mali i ZI …apo kudo ku ka shqiptare.
Zyrat tona ne rr.Hoxha Tasim Tirane .
Per interesime adresa jone e kontaktit fmgroup92@yahoo.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 2 =