Mundesi Studimi ne ANGLI

Publikuar: Prill 6, 2010 9:42 pm | Nga: Anyla Beqa

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Agjensia Edukative “KNOWLEDGE IS POWER” (KiP) me partnere universitete elitare Britanike si Queen Mary, University of London, Royal Holloway, University of London dhe Middlesex University ndihmon te gjithe studentet Shqiptare per te ardhur me studime ne Angli per:
• Shkolle e Larte (Bachelor)
• Master (MSc & MA)
• PhD (Doktorrature)

Te gjitha sherbimet jane FALAS!!!

RISI: Te gjithe studentet qe vine per studime master ne Middlesex University permes agjensise sone ju takon nje burse ne vlere prej 1500 pounds.

Mos e humbni kete mundesi !!!!

Kontaktoni ne :
www.kipea.co.uk

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39