N.N.SH DEKOR

Emri Kontaktues: Zymer | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044137420 | Data e Publikimit: 08.02.2019

Kryejm keto pun.Ndertimin e shtepive dhe fasadimin e tyre mrena dhe jasht.Glet .suvatim .knauf.ngjyra.MARRIM EDHE QFARDO MAKINE ME KOMPENZIM PUNE

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 0 =