ndermjetsime bisnisore ne turqi prkthime dhe shoqerime

Emri Kontaktues: ibrahim | Çmimi: 5€ | Qyteti: Gjilan | Telefoni: 00381638286419 | Data e Publikimit: 21.06.2015

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

beje ndermjetsimin gjegjesisht perkthimin dhe shoqerimin e bisniseve kosove, maqedoni, turqi dhe anasjelltas

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 3 =