Ndertojm objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë

Publikuar: Prill 12, 2013 6:09 pm | Nga: arsim | Tel.: 044287876

Ndertojm objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë Ndertojm objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë Ndertojm objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë Ndertojm objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ndertojm objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në Prishtinë,Fushë Kosovë, Obiliq, Podujev, Vushtrri, Mitrovic etj. Nëper të gjitha këto vende të cekura me lart kemi mjaft objekte të ndërtuara. Te ne ju mundë të shihni kualitetin e punës së kryer. Për sezonin e ri kemi çmime mjaft të veqanta,ne po ashtu ju mundësojm plane atraktive pa pages si dhe ju mundësojm kompenzime të gjera si me banesa, troje, vetura etj andaj ndërtimi me ne bëhet gjithmonë i leht .
Ju mund të na kontaktoni në tel:044 287 876 si dhe në [email protected] addresen: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39