Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë

Publikuar: Prill 21, 2015 8:41 am | Nga: MSA Company | Tel.: +386 49 743 700

Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

MSA Company, merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për ta dhe argëtimin e tyre. Vec këndeve për fëmijë nëpër parqe dhe ambiente të hapura, MSA Company bën ndërtimin e lodrave edhe në ambiente të brendshme, aty ku juve ju përshtatet, në hapsirën që ju keni ndarë për argëtim të fëmijëve.
MSA Company ndërton lodra, kënde për fëmijë kudo që juve ju nevoitet, vecanërisht në restorante, qëndra tregtare e kopshte për fëmijë. E vecanta për këtë vit është edhe ndërtimi I këndeve për fëmijë tek pompat e Benzinës, aty tek restoranti ku qytetarët kanë ndarë mendjen të drekojnë me familjet e tyre.
Nëse jeni të interesuar ose keni ndërmend të ndërtoni një kënd shumë të vecantë lodrash, mund të na kontaktoni përmes facebook-ut MSA Company, Prishtinë, Kosovë, ose në numrin e tel… +386 49 743 700
Faleminderit!
Stafi:
MSA Company!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39