Ndërtojmë terene sportive nga të gjitha sportet

Publikuar: Qershor 5, 2015 12:57 pm | Nga: MSA Company | Tel.: +386 49 743 700

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

MSA Company, është kompani e cila merret me shtrimin e terreneve sportive. Kjo kompani e cila bartë me vete të gjitha licencat për punë në terrenet sportive, dhe punimin e tyre funksionon edhe në Kosovë. Gjithcka që juve ju duhet për një fushë futbolli apo cfardo fushe tjetër sportive, mund ti gjeni në MSA Company.
Mjafton të kontaktoni në numrin e telefonit +38649743700 apo të shkruani në email adresen tonë [email protected], dhe ne do tiu ofrojmë gjithcka në detaje për punen, apo kërkesat tuaja.
Faleminderit!
Stafi:
MSA Company

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39