Ndrroj shtepin 3-kateshe me dy banesa ne Prishtine

Publikuar: Maj 6, 2014 7:08 am | Nga: Ahmet | Tel.: .++46729292296

Ndrroj shtepin 3-kateshe me dy banesa ne Prishtine Ndrroj shtepin 3-kateshe me dy banesa ne Prishtine Ndrroj shtepin 3-kateshe me dy banesa ne Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHes shtepin 3 kateshe ose ndrroj me 2 Banesa mbi 80m2 ne Prishtine
SHtepia eshte e ndertune ne 3 ari trull ne Hamshir apo Kalabri 3-kateshe me dokumentacione te rregullt shtepia eshte ende e pa kryer eshte e ndertune deri ne Kulem por e pa kryer me fasad ende dhe Garazh
Eshte mundesia edhe te ndrrohet me nje banes dhe 45 mij € shtes kontant
Kurse cmimi i shtepis ne shitje eshte 109 mij euro
Kush eshte interesum lajmeroni ne tel ose email

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39