Ndrroj shtepin 3-kateshe me dy banesa ne Prishtine

Emri Kontaktues: Ahmet | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: .++46729292296 | Data e Publikimit: 06.05.2014

Ndrroj shtepin 3-kateshe me dy banesa ne Prishtine Ndrroj shtepin 3-kateshe me dy banesa ne Prishtine Ndrroj shtepin 3-kateshe me dy banesa ne Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHes shtepin 3 kateshe ose ndrroj me 2 Banesa mbi 80m2 ne Prishtine
SHtepia eshte e ndertune ne 3 ari trull ne Hamshir apo Kalabri 3-kateshe me dokumentacione te rregullt shtepia eshte ende e pa kryer eshte e ndertune deri ne Kulem por e pa kryer me fasad ende dhe Garazh
Eshte mundesia edhe te ndrrohet me nje banes dhe 45 mij € shtes kontant
Kurse cmimi i shtepis ne shitje eshte 109 mij euro
Kush eshte interesum lajmeroni ne tel ose email

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 4 =