Në dispozicion për shitje Antminer D3 / L3 + / L3 / S9 me PSU

Publikuar: Dhjetor 15, 2017 1:39 pm | Nga: Adrian | Çmimi: 1200

Në dispozicion për shitje Antminer D3 / L3 + / L3 / S9 me PSU Në dispozicion për shitje Antminer D3 / L3 + / L3 / S9 me PSU

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Antminer D3, 15GH / s, X11 Dash Miner & PSU APW3

Antminer L3 + LTC miner 504MH / s

Antinom S9 13 TH / S 16nm ASIC Bitcoin Miner

APW3 ++ (PSU)

Kontakt ose Mesazh në WhatsApp + 1-906-242-1405 (USA)

Blej tani me marrjen e blerjes dhe çdo detajet mbështetëse

(4 dite pune)

Kontakt Pls për çmim / në dispozicion me garanci

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39