Ngjyrosës (Gjermani)

Publikuar: Mars 8, 2019 11:51 am | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +38349764800

Ngjyrosës (Gjermani)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Ngjyrosës.

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Performimi dhe monitorimi i aktiviteteve të ngjyrosjes në sektorin e ndërtimtarisë dhe zonën ku edhe ju veproni

Eksperiencat :
• Preferohet që kandidati ideal të ketë të përfunduar edukimin si ngjyrosës apo së paku ndonjë trajnim në këtë fushë
• Duhet të keni përvojë pune në fushën e ngjashme
• Të jeni i aftëtë lexoni skicimet inxhinierike dhe të keni aftësi operacionale
• Duhet të jeni i gatshëm të punoni në disa regjione të ndryshme
• I pavarur dhe i orientuar në punë, gjithashtu i gatshëm për punë ekipore

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39