NISSAN VANETTE 2.3D Cargo

Publikuar: Shkurt 15, 2010 11:30 pm | Nga: Luan | Çmimi: 4500 | Tel.: 044 82 81 22

NISSAN VANETTE 2.3D Cargo

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes Nissan Vanette Cargo Transporter me 2 Ulëse.

I ka 2 dyer shibera anash (djathtas edhe majtas).
5 Gomat 100% të reja Michelin C Kategorie.

Komplet i servisum dhe i ardhur nga Zvicrra.

Është i Doganuar, por jo i regjistruar.

çmimi reth 4500.- €
ose simbas marrveshjes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39