Niti Design Reklama

Publikuar: Prill 6, 2014 1:02 pm | Nga: Niti Design Reklama | Tel.: 044566433

Niti Design Reklama Niti Design Reklama Niti Design Reklama Niti Design Reklama

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Bejm te gjitha llojet e reklamave duke filluar nga ato 2D te thjeshta deri te ato 3D te ndryshme.me lloje te ndryshme. Ndriqime LED dhe NEON.gjithashtu bejm te gjitha madhesit dhe ngjyrat qe ju dershironi.si dhe ne kemi mundesin qe reklamen tuaj 2D apo 3D ta shikoni para se te behet realizimi i reklames,me programe me te avansuara te dezainit.Te gjitha reklamat tona punohen me kulalitet te larte dhe kan garancion.
Qmimi sipas marrveshjes dhe per gjitha na kontaktoni ne numrat tone apo ne email adress [email protected]
apo ne nr tel 049/044- 566433

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39