NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ibercuk

Publikuar: Nëntor 15, 2015 3:19 pm | Nga: fatmir | Tel.: 044181193

NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ibercuk NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ibercuk NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ibercuk NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ibercuk

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

ofrojm keto sherbime izolimin me kondor dhe nivelizimin fer beton podrumave garazhave te shtepiave lokaleve banesave te ndryshme me qmime te volitshme me materijal tonin ose te juajin bejm shitjen stiropollit fije sintetike rreth cement najllon me qmime ma te lira garantoj cilsi korrektsi per gjdo informat na kontaktoni ne tel 044 445 397…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39