Një mik është e ëmbël kur ajo është e re. Dhe kjo është e ëmbël kur

Publikuar: Prill 4, 2014 7:35 pm | Nga: Benjamin | Çmimi: 800 | Tel.: 09876999989

Një mik është e ëmbël kur ajo është e re. Dhe kjo është e ëmbël kur

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Një mik është e ëmbël kur ajo është e re. Dhe kjo është e ëmbël kur ajo është e vërtetë. Por ju e dini se çfarë? Ajo është e ëmbël, kur ajo është e ju. Dashuria nuk ka distancë, unë jam që të ftohtë, e bukur

njeri i nderuar, lehtë do dhe e di se çfarë do të thotë që të ketë dashuri, personi nga e folur dhe shumë miqësore gjithmonë të lumtur në jetë. Dikush që mund të më jepni dashurinë e vërtetë, e cila është e Nevojave

gjëja më e madhe ndonjëherë ju do të dëshironi që të ketë përgjithmonë, është të duash dhe të dashur në kthim

kontaktoni me mbrapa ose Shtoni mua në facebook (benjamin.bjarnihasan.9)[email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39