Njeriu kuron ( kshillon ) All – llahu i madherishm sheron !

Emri Kontaktues: Sabri | Çmimi: 0.00€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 015730675731 | Data e Publikimit: 23.04.2014

Njeriu kuron ( kshillon ) All – llahu i madherishm sheron !

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Vetem per dashurine ndaj Allahut subhanehu ue te’ala!
“Sikur ta njohim Allahun ashtu si duhet, me emrat e bukur te Tij dhe me Cilesite e Tij te larta, askend s’do ta donim me shume se Ate”
A të kushton diçka nëse lutesh për muslimanët? (Mos harro se të njejtat lutje i bëjnë melaiket pastaj për ty)

Me ndihmen e Zotit te Madherishem ofroi sherbime (keshilla) per ruajtjen, mbrojtjen dhe sherimin nga: magjia , sihri , gjinet dhe te semundjeve tjera mendore , shpirterore e trupore.
Imeli: [email protected] mobil: 015730675731 Gjermani

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 7 =