NJOFTIME–MARTESORE–FALAS–PER–MESHKUJ–DHE–FEMRA–PA-DALLIM-MOSHE

Publikuar: Dhjetor 29, 2014 9:36 pm | Nga: NJOFTIME MARTESORE | Lagjja: d.kombit | Tel.: 044049

NJOFTIME–MARTESORE–FALAS–PER–MESHKUJ–DHE–FEMRA–PA-DALLIM-MOSHE NJOFTIME–MARTESORE–FALAS–PER–MESHKUJ–DHE–FEMRA–PA-DALLIM-MOSHE NJOFTIME–MARTESORE–FALAS–PER–MESHKUJ–DHE–FEMRA–PA-DALLIM-MOSHE NJOFTIME–MARTESORE–FALAS–PER–MESHKUJ–DHE–FEMRA–PA-DALLIM-MOSHE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

: Pershendetje te Gjitheve***Femrave dhe Meshkujve pa dallim moshe qe kan qellime MARTESORE qe jan kerkim Fatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe Beso****VEREJTEJE i Lus Personat e Martuar mos te shkruajn vetem personat qe kan Qellim Martesen dhe me Kriju Familje ju pres me kenaqesi diskrecioni i plot per gjdo person te dhenat e juaja nuk dot shperndahen pa lejen tuaj verejte per Meshkujt qe kerkojn Femra nga Diaspora mos te shkruajn sepse nuk ka oferta kontakto falas permes email adr time [email protected] dhe linku i FCB www.facebook.com/MARTTESSA Respekte per te Gjithe ju pres me knaqesi

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39