Nokia 1100 Rh16 Qmimi 19.999

Publikuar: Shtator 22, 2010 2:56 pm | Nga: Bahri | Çmimi: 19999 | Tel.: +4915204713369

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes Nokia 1100 Rh 16 Made in Germany kam ndegjuar se po shiten shum shtrejt dhe i kam gjetur eehe pse nuk ka qene leht por me ne fund e kam arritur at qe desha dhe tani me i kam tre telefona qe te gjith jan i njejti tip model siq e kam cekur em lart Per momentin telefonat i kamne Banes por jetoj ne gjermani nese eshte dikush i interesuar mund te lajmeroheni ne telefon ne ket numer 9949 15204713369 dhe brenda 24 oreve mundm tu a dergoj keta telefona kudo te jet ne kosov por nese blihen tret eshte ky qmim nga nje eshte tjeter qmim .nje gje duhet ta keni parasysh dhe ta dini se telefonat jan te vjeter dhe te perdorur normalisht qe duken se jan te perdorur por funksionojn pa as ma te voglin problem

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39