Ntsh Berisha ofron .: Plastifikimin e metalit , rrethoja te oborreve, gilindera te shkallve

Emri Kontaktues: Skender Berisha | Qyteti: Gjakovë | Telefoni: 044 352 602 | Data e Publikimit: 28.02.2010

Ntsh Berisha ofron .: Plastifikimin e metalit , rrethoja te oborreve, gilindera te shkallve

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ntsh Berishaofron. Plastifikimin e metalit, rrethoja te oborreve,gilindera te shkallve dhe te ballkonave .
Plastifikimi behet me ngjyre pluheri gjitha llojet .
Adresa.
Lipovec- Gjakove
tel 044 352 602
tel 049 282 167
tel 0049 (0) 174 807 99 33 Gjermani

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 5 =