Nxemje me rrymë Elind si dhe Nxemje (shporet) me dru Alfa

Emri Kontaktues: Arben | Çmimi: 600€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044808018 | Data e Publikimit: 29.08.2014

Nxemje me rrymë Elind  si dhe Nxemje (shporet) me dru Alfa

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shesë Nxemje me rrymë Termo Elind 2.5, si dhe Nxemje (shporet) me dru Alfa qe te dyjat shum pak te perdorura me nje qmim te volishem

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 8 =