Objekt i madh afarist me qira

Publikuar: Prill 29, 2016 10:37 pm | Nga: Gani | Çmimi: 1200 | Tel.: 045582298

Objekt i madh afarist me qira Objekt i madh afarist me qira Objekt i madh afarist me qira Objekt i madh afarist me qira

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet me qira objekti ne Prizren(perball Autotregut, ne rrugen kryesore ne dalje te Prizrenit). Objekti ka 3 kat, 2 prej tyre te gatshme per shfrytezim si dhe oborr te madh. Preferohet per mobileri, sanitari dhe keramike.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39