Objekt

Publikuar: Korrik 6, 2015 11:31 pm | Nga: Shefqet | Çmimi: 5 | Tel.: 044223298

Objekt Objekt

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes objektin 250m2 me leje ndertimi,uj,rryme dhe kanalizim.Objekti gjindet 100m larg rruges kryesore perballe stacionit policor ne Kline.Objekti eshte me dokumenta te rregullt dhe mund te perkthehet menjeher te personi i interesuar.Vendi eshte i pershtatshum si per banim ashtu edhe per biznes Cmimi i arsyeshem, te interesuarit mund te kontaktojn ne nr e telefonit 044/223-298

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39