Oferta e kredisë midis individit

Publikuar: Mars 17, 2019 12:35 pm | Nga: santiago | Çmimi: 1000 | Tel.: 678451241

Oferta e kredisë midis individit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Përshëndetje Unë jam një operator ekonomik i kombësisë BELGJIKE. Unë jam aksionar në institucionet financiare dhe OJQ-të në Afrikën e Jugut dhe Afrikën Perëndimore. Në vazhdën e krizës financiare që kërcënon ekonomitë bashkëkohore dhe shkallën gjithnjë e më të madhe të papunësisë në vendet tona si rezultat i furnizimit gjithnjë në rënie të ekonomive familjare; Në partneritet me bankierët e mi, vendosa të jap kredi afatshkurtra, afatmesme dhe afatgjata për njerëzit e ndershëm, të cilët, pavarësisht nga kthimi mujor, po luftojnë për të përmbushur nevojat e tyre jetësore. norma e interesit e kredive është shumë e favorshme dhe kushtet e ofertave të kredisë janë shumë të thjeshta dhe kreditë e kërkuara mund të merren brenda një vonese prej 72 orësh nëse gjithçka është mirë. Nëse keni nevojë për para për probleme personale, me ndihmën e siguruesve të mi, unë jam i gatshëm t’ju bëjë një hua të jashtëzakonshme, shuma e të cilave duhet të jetë midis 5000 € dhe 15.000.000 €
ju lutemi bashkohuni me postë: [email protected]

mi whatsapp: +52-55-2408-0522

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39