Oferta e kredisë midis individit të rëndë.

Publikuar: Mars 13, 2019 9:46 am | Nga: santiago | Çmimi: 1000 | Tel.: 678451241

Oferta e kredisë midis individit të rëndë.

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Përshëndetje Z. & Znj
Individi privat Zvicër, Kanada, Belgjikë ose frëngjisht dhe vende të tjera unë ju ofroj kredi nga 5000 € deri në 10 000 000 € për këdo që është në gjendje ta paguajë atë me kamatë në normën prej 3 deri 5% për këdo që është i interesuar të shkruajë për mua, askush refreni seriozisht.
Ne jemi individë që ofrojnë kredi midis individëve të cilët kanë nevojë për biznese të vogla, investime personale për vetëm 3% të interesit në varësi të shumës së kërkuar. Ne bëjmë kredi lokale dhe kredi ndërkombëtare për njerëzit në mbarë botën. Organizata jonë nuk është bankë. na kontaktoni sot dhe na tregoni shumën e parave që doni të jepni. Ne jemi të gatshëm të kënaqim klientët tanë brenda 72 orëve nga marrja e formulimit të kërkesës suaj. Nëse jeni të interesuar, ju lutem më kontaktoni email: [email protected]

mi whatsapp: +52-55-2408-0522

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39