Oferta e serishme dhe e ndershme private e kredisë në normën prej 3% – 5000 €

Publikuar: Mars 17, 2019 12:31 pm | Nga: santiago | Çmimi: 1000 | Tel.: 678451241

Oferta e serishme dhe e ndershme private e kredisë në normën prej 3% – 5000 €

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Përshëndetje Z. OR Znj
Unë kam kapital që do të përdoret për të dhënë kredi për të
afatshkurtër dhe afatgjatë duke filluar nga 5.000 € deri në 5.000.000 € për këdo
serioz që dëshirojnë këtë kredi. 3% interes në vit sipas shumës së dhënë
sepse duke qenë i veçantë unë nuk dua të shkel ligjin për kamatën. ju
mund të paguajë deri në 3 deri në 25 vjet në varësi të shumës së huazuar. kjo është deri në
ju shihni për pagesat mujore. Unë kërkoj vetëm njohje
e borxhit të çertifikuar me dorë dhe gjithashtu disa pjesë që do të ofrohen.
këtu është e-mail im: [email protected]

mi whatsapp: +52-55-2408-0522

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39