Oferta e serishme dhe e ndershme private e kredisë në normën prej 3% – 5000 €

Publikuar: Mars 12, 2019 12:07 am | Nga: santiago | Çmimi: 1000 | Tel.: 678451241

Oferta e serishme dhe e ndershme private e kredisë në normën prej 3% – 5000 €

Përshëndetje Z. OR Znj
Unë kam kapital që do të përdoret për të dhënë kredi për të
afatshkurtër dhe afatgjatë duke filluar nga 5.000 € deri në 5.000.000 € për këdo
serioz që dëshirojnë këtë kredi. 3% interes në vit sipas shumës së dhënë
sepse duke qenë i veçantë unë nuk dua të shkel ligjin për kamatën. ju
mund të paguajë deri në 3 deri në 25 vjet në varësi të shumës së huazuar. kjo është deri në
ju shihni për pagesat mujore. Unë kërkoj vetëm njohje
e borxhit të çertifikuar me dorë dhe gjithashtu disa pjesë që do të ofrohen.
këtu është e-mail im: [email protected]

mi whatsapp: +52-55-2408-0522

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39