Oferta Pune Saldues (GJERMANI)

Publikuar: Shkurt 20, 2019 1:23 pm | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +38349795777

Oferta Pune Saldues (GJERMANI)

Saldues

Detyrat tuaja të punës:

· Ekzekutimi i aktiviteteve salduese të cilësisë së lartë për mirëmbajtjen e makinerive dhe pajisjeve, si dhe produkteve të aluminit
· Montimi dhe inspektimi vizual i komponenteve salduese
· Kryerja e aktiviteteve salduese në përputhje me rregullat mbi saldimin
· Saldimi i kontruksioneve të metalit sipas procesit MAG
· Kryerja e punës sipas skicimeve dhe planeve të punës

DB Zeitarbeit GmbH
Platz 1
10115 Berlin
Tel .: +49 30-297 45700
Fax: +49 30-297 45720
E-Mail: [email protected]

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39