Ofertë Pune

Publikuar: Maj 1, 2013 1:44 pm | Nga: CCP Sh.p.k. | Çmimi: 000 | Tel.: +377 44 115-241

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

KONKURS

Për pozitën : Call Agjent /e për thirrje

KUALIFIKIMET
– Aftësi të shkëlqyeshme komunikimi në gjuhën Gjermane
– Njohuri kompjuterike të programeve të zakonshme të Microsoft Office.
– Të jetë fleksibil me qasje pozitive, i orjentuar në punë grupore dhe për të arritur sukses.

Të gjithë të interesuarit të lajmërohen në Numrat e Telefonit :
GSM: +377 (0)44 115-241, +386 (0) 49 115-241
Ose: E-mail: [email protected]

Prej ores 09: 00 deri 17: 00

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39