Ofroj banese me qera

Publikuar: Shtator 3, 2014 8:11 pm | Nga: Besa | Çmimi: 60 | Tel.: 045 587 112

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofroj banese me qera lagjen pejton . Banesa permban 4 dhoma gjumi,dhomen e ndenjes,kuzhinen dhe banjon.Banesa gjendet perball santes dhe cmimi eshte 60euro per person plus shpenzimet e baneses.
Te INTERESUARAT (FEMRA) te lajmerohen ne nr 045 587 112

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39