Ofroj banese me qera

Emri Kontaktues: Besa | Çmimi: 50€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045 587 112 | Data e Publikimit: 01.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofroj banes me qera per femra.Banesa gjendet perballe santer ne lagjen pejton.I ka 4 dhoma gjumi,dhomen e ndejes,kuzhinen dhe banjon.qmimi eshte 50 euro per person plus shpenzimet mujore te interesuarat te lajmerohen ne 045 587 112

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 4 =