Ofroj pune per femra ne butik

Publikuar: Shtator 1, 2014 8:28 pm | Nga: Xhevat | Tel.: +377 44 176 657 / 377 45 540 003

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofroj pune per femra ne butikun “Uniteti” ne Prishtine ,mundesisht te jete 18-25 vjeq dhe te jete nga Prishtina orari eshte standard 8 ore. Per cdo informate na kontaktoni ne tel:+377 45 540 003, thirjet pranohen vetem nga ora 11-16. Ju mirepresim.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39