Ofrojme nje vend pune per MedRep

Publikuar: Tetor 14, 2014 2:08 pm | Nga: SMART PHARMA KOSOVA | Tel.: +377 45 971179

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Depo farmaceutike SMART PHARMA KOSOVA sh.p.k ofron një vend punësimi ne MARKETING (MedRep). Kandidatet duhet te plotësojnë këto kushte: te kenë studiuar mjekësi ose farmaci, te kenë patente te klasës B, te kenë eksperience pune, te kenë aftësi shume te mira komunikuese dhe aftësi për te punuar ne grup. Kandidatet duhet te dërgojnë CV deri 25 tetor ne [email protected] ose te kontaktojnë ne numrin e cel: +377 45 971179. Do te kontaktohen te gjithë kandidatet.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39