Ofrojme perkthime profesionale nga anglishtja dhe turqishtja ne shqip dhe anasjelltas

Publikuar: Dhjetor 25, 2014 8:27 pm | Nga: Gjakush

Ofrojme perkthime profesionale nga anglishtja dhe turqishtja ne shqip dhe anasjelltas

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

LULI-PRO TRANSLATIONS është një kompani e specializuar për përkthim dhe interpretim të teksteve, dokumenteve, projekteve dhe diskurseve të ndryshme.

Vizioni ynë është që të ofrojmë shërbime kualitative dhe profesionale.
Ofrojmë shërbime të përkthimeve dhe interpretimeve kualitative nga anglishtja dhe turqishtja në shqip dhe anasjelltas përfshirë:

Projektet e fushave specifike
Tekstet teknike dhe shkencore
Dokumentet ligjore & profesionale
Lekturimin
Titrat e filmave

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39