ofrojme qadra me qera per dasma

Publikuar: Shtator 25, 2016 5:23 pm | Nga: qadra per dasma | Tel.: 0682290127 | Etiketat: , , , , ,

ofrojme qadra me qera per dasma ofrojme qadra me qera per dasma ofrojme qadra me qera per dasma ofrojme qadra me qera per dasma

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme

familjare, me cmimet me konkuruese dhe me te lira..
gjithashtu transportimin dhe montimin e qadrave e bejme ne,
Per hollesi te tjera Jeni te mirepritur te na kontaktoni ne numrin e celularit 0682290127
https://qadraperdasma.wordpress.com/2016/06/17/28/

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39