Opel Corsa 1.0 benzin – 2004

Emri Kontaktues: Visel | Çmimi: 2700€ | Qyteti: Prizren | Telefoni: 045 68 78 98 | Data e Publikimit: 05.06.2014

Opel Corsa 1.0 benzin – 2004 Opel Corsa 1.0 benzin – 2004 Opel Corsa 1.0 benzin – 2004 Opel Corsa 1.0 benzin – 2004

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes veturën Opel Corsa 1.0 benzin të vitit 2004. Vetura është në gjendje shumë të mirë teknike. Është me 3 dyer dhe 5 ulëse. Ka ngjyrë të zezë.

Kontakti: 045 68 78 98

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 3 =