OPEL VECTRA 2.0 CC 91

Publikuar: Maj 2, 2010 11:02 pm | Nga: prishtinasi | Çmimi: 135 | Tel.: 044-263-928

OPEL VECTRA 2.0 CC 91 OPEL VECTRA 2.0 CC 91 OPEL VECTRA 2.0 CC 91

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHES VECTREN 2.0CC V. I .P 91 NGJYRA E BARDH NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE VIZUELE,KS I SKADUAR ESHT I MIR DHE LIR…..fotot jan te marrurra nga kompjuteri,flm per mir kuptim e njejta osht

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39