Pajisje automatike Kafaza Hellman per Fermë pulash

Publikuar: Shtator 14, 2016 10:20 am | Nga: Mensur Januzi | Çmimi: 33000 | Tel.: 049812422

Pajisje automatike Kafaza Hellman per Fermë pulash Pajisje automatike Kafaza Hellman per Fermë pulash Pajisje automatike Kafaza Hellman per Fermë pulash Pajisje automatike Kafaza Hellman per Fermë pulash

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes pajisjet ( kafazat ) komplet automatike të prodhuara në fund te vitit 2006 vetëm 7 gjenerata pulash vojse kan kaluar në to.
Pajisja vjen nga Suedia është në gjendje shumë të mirë, si dhe mund të shihni nga fotot e bashkangjitura.
Ma të mira vetëm me qenë të reja!
Pajisja plotëson Direktiven Europiane1999-1974 mbi hapësirën, dekorin dmth perches, banjo rëre etj.
Kapaciteti i tyre është 20000 pula në 6 kolona (bateri).
Për informata më të hollësishme dhe diskutim Çmimi na kontaktoni.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39