Pajisje automatike Victorsson per Fermë pulash

Publikuar: Shtator 14, 2016 10:21 am | Nga: Mensur Januzi | Çmimi: 35000 | Tel.: 049812422

Pajisje automatike Victorsson per Fermë pulash Pajisje automatike Victorsson per Fermë pulash Pajisje automatike Victorsson per Fermë pulash Pajisje automatike Victorsson per Fermë pulash

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes pajisjet ( kafazat ) komplet automatike të prodhuara në fund te vitit 2007 vetëm 6 gjenerata pulash vojse kan kaluar në to.
Pajisja vjen nga Suedia është në gjendje shumë të mirë, si dhe mund të shihni nga fotot e bashkangjitura.
Ma të mira vetë me qenë të reja!
Pajisja plotëson Direktiven Europiane1999-1974 mbi hapësirën, dekorin dmth perches, banjo rëre etj.
Kapaciteti i tyre është 19680 – 20000 pula në 8 kolona (bateri).
Për informata më të hollësishme ose diskuim Çmimi etj. na kontaktoni.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39