Pelet

Publikuar: Korrik 31, 2016 5:42 pm | Nga: Erion | Tel.: 049710061

Pelet Pelet

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

. Është i disponueshëm , praktik gjatë transportit ,ekologjik, ekonomik dhe i sigurtë. Peleti paketohet në thasë me nga 15kg , nuk bën pis dhe sbën pluhur.
Cilësia e peletit është dhënia e tij për nxehtësi (mbi 80 %) dhe mbetjet shumë të vogla në formë mbeturinash (0,57%).Shumë cilësor dhe i vlefshëm.Shitet me tonelata.Cmimi arrihet me marreveshje.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39